WŁAŚCICIEL FIRMY BIKE TECH TRAINING

 

Marcin Rybczyński - od 16 lat jest zaangażowany w życie branży rowerowej. Postanowił pójść o krok dalej, dopełniając historię swojej rozbudowanej rowerowej biografii. Zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie, dziś wykorzystuje tworząc w pełni profesjonalne, dedykowane szkolenia dla serwisantów oraz sprzedawców rowerowych. Główny prowadzący coroczne szkolenia dla serwisów z całej Polski z zakresu serwisu amortyzatorów Rock Shox, hamulców hydraulicznych Avid oraz kół Mavic.

Do tej pory jego kariera zawodowa zawsze kręciła się wokół tematyki rowerowej. To jego wielka pasja. Przez 5 lat zdobywał doświadczenie w mechanice rowerowej w firmie Harfa-Harryson stając się pełnowartościowym mechanikiem rowerowym. Przez 3 lata główny serwisant w sklepie rowerowym Bike-Perfect w Niemczech.
Ostatnie 4 lata pracował jako menadżer serwisu rowerowego Harfa Harryson.
Samodzielnie kierował serwisem rowerowym, Autoryzowanym Serwisem AM/OEM Sram, Rock Shox, Avid, a także Mavic Service Center. Odpowiadał za funkcjonowanie całego serwisu, zajmując się jednocześnie serwisowaniem oraz rozpatrywaniem zgłoszeń gwarancyjnych produktów grupy Sram oraz Mavic. Zdobyte przez lata doświadczenie chce wykorzystać tworząc niezależną ofertę szkoleniową dla serwisów oraz sklepów rowerowych, dopasowaną do indywidualnie do potrzeb oraz wiedzy uczestników szkoleń.

Praktyczne ćwiczenia

Doświadczeni prowadzący

Wyższe przychody

Więcej klientów

ZAINWESTUJ W SZKOLENIE SWOICH MECHANIKÓW I ZARABIAJ NA SERWISIE

Podnieś poziom wiedzy mechaników w Twoim serwisie rowerowym i oferuj jeszcze bardziej profesjonalne usługi swoim klientom. Szkolenia w głównej mierze bazują na praktyce i przygotowują do pełnej obsługi technicznej amortyzatorów Rock Shox, serwisu oraz budowy rowerów, hamulców hydraulicznych, a także kół. Jednocześnie przekazywana jest wiedza teoretyczna, którą poszerzyć można o dodatkowe zagadnienia z tematyki mechaniki rowerowej, którymi zainteresowani będą Twoi mechanicy i handlowcy.

Podczas szkolenia przekazywane są informacje, które pozwolą na szybki rozwój Twojego serwisu. Szeroka znajomość procedur gwarancyjnych oraz obsługi pogwarancyjnej pozwala przeprowadzać warsztaty profesjonalnie i zawodowo.

Szkolenie jest skierowane głównie do mechaników rowerowych, jednak równie dużo może wynieść z niego sprzedawca. Poszerzenie wiedzy technicznej wpłynie zdecydowanie na pewność siebie sprzedawcy w rozmowie z klientem oraz, co najważniejsze, na jakość sprzedaży i zysk dla Twojego biznesu.